ТОВ "Компанія Євротехніка"

 

 тел.: 044 581-27-07  ;  537-75-37

 


 

E-mail : sale@conbrio.ua     Компанія ТОВ «Євротехніка» була заснована в Україні у 1997 році. З цього часу і вже протягом 20 років, компанія впевнено займає лідируючі позиції у сфері оптової торгівлі побутовою технікою.

     На сьогоднішній день компанія «Євротехніка» представляє на українському ринку побутову техніку і посуд таких відомих виробників як: «Con Brio», «MAGIO», «Vitek», «Sea Breeze», і цей перелік постійно зростає, адже компанія «Євротехніка» завжди готова до взаємовигідного та плідного партнерства з надійними виробниками.

     Хотілося б докладніше розповісти про торгову марку «Con Brio»:
Цей  бренд є власністю компанії «Євротехніка» і  ми з гордістю можемо запевнити, що продукція під логотипом Con Brio завжди відповідає високим європейським стандартам. Найбільша  увага приділяється якості продукту, зовнішньому вигляду, дизайну упаковок, а головне – властивостям, що роблять його безпечним для здоров'я. Готувати їжу в посуді Con Brio легко, зручно і корисно! Над формуванням модельного ряду, якістю продукції й дизайном упаковки працюють наші співробітники спільно з лабораторією заводу виробника. Примітно те, що виробництво частково розташоване на території України  - це дозволяє нам постійно контролювати якість продукції Con Brio.

     Асортимент продукції, що реалізує ТОВ «Євротехніка», становить більше 2500 найменувань наступних товарних груп:

- Дрібна побутова техніка: праски і відпарювачі, фени, щипці для волосся, машинки для підстригання волосся, електробритви, ваги, пилососи, зволожувачі повітря, тепловентилятори, масляні радіатори, іонізатори повітря

- Кухонна техніка: електричні чайники, сокодавки, кавоварки і кавомолки, кухонні комбайни, міксери й блендери, хлібопічки, тостери, сендвічниці, аерогрилі, фритюрниці, сушки для овочів і фруктів, м'ясорубки, подрібнювачі, скиборізки, мікрохвильові та електропечі і плити


- Посуд Con Brio: каструлі, сковороди, турки, чайники, ножі, терки, барне та кухонне приладдя, термоси, фляги, кухонні дошки, хлібниці, столові сервізи та столове приладдя та багато іншого.

     Партнерами та дилерами компанії на сьогоднішній день є більш ніж 3000 національних і локальних торговельних мереж, оптових і роздрібних торгових підприємств, мережі супермаркетів і гіпермаркетів, інтернет-магазини та великі рітейлори такі як: Метро, Ашан, Епіцентр, Євротек, Олді та багато інших компаній.

     Своїм партнерам «Євротехніка» пропонує максимально вигідні фінансові умови, якісне гарантійне та сервісне обслуговування, зручну доставку, аналітичну і консультаційну підтримку, а також навчальні тренінги для продавців, допомога в просуванні продукції і багато інших корисних сервісів, що роблять співпрацю з компанією максимально ефективною.

     «Євротехніка» є компанією, структура якої максимально відповідає потребам клієнтів, і побудована згідно світових стандартів. Представники  в  Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові та іших містах дозволяють максимально ефективно реагувати на потреби ринку кожного окремого регіону, а власний автомобільний парк і постійна наявність повного асортименту продукції на складах дозволяють здійснювати дистрибуцію в найкоротші терміни.

     ТОВ «Євротехніка» - це компанія, яка постійно розвивається відповідаючи щоденним змінам на ринку торгівлі.

     «Євротехніка» є компанією, яка дотримується високих професійних і соціальних стандартів, і впевнено може пишатися своїми співробітниками

     В компанії проводиться політика постійного стимулювання персоналу до професійного і кар'єрного росту.

     Колектив ТОВ «Євротехніка» - це команда однодумців, об'єднує  яких  високий професіоналізм, відданість справі  й  прагнення до спільної мети  - максимально ефективно представити для українського споживача побутову техніку і посуд гарантованої якості!